70. godišnjica Osnovne škole ” Humci”

15. maja Osnovna škola ” Humci” obilježava godišnjicu svoga rada . Obilježavanje 70. godišnjice  Osnovne škole ” Humci ”  održano je danas sa početkom u 9h.  Na samom početku prisutnima se obratio direktor Amir Mehmedović a zatim su uslijedile  izvedbe  raznih recitacija, drama i ritmičkih sekcija.   Današnji program svojim prisustvom uveličali su načelnik općine Sead Muminović, predstavnici općine, predstavnici Medžlisa Islamske zajednice Čelić, te direktori javnih i privatnih preduzeća. Najboljim učenicima su dodjeljene diplome.  Bitno je pomenuti da je Osnovna Škola ” Humci” uvijek postizala dobre rezultete na raznim takmičenjima (Vjeronauka, matematika, fizika, itd.)i  time osigurala plasman na kantonalnim takmičenjima,  a svoje kvalitete i dobre rezultate  učenici su opravdali  i današnjom priredbom.