Prijem najuspješnih učenika JU MSŠ Čelić

Općinski načelnik Sead Muminović i Predsjedavajući Općinskog Vijeća Alija Halilović danas su u Maloj sali općine Čelić upriličili prijem najuspješnijih učenika MSŠ Čelić u školskoj 2015/2016.godini, čestitali učenicima na postignutim rezultatima, zaželili puno sreće u daljem školovanju i životu te na kraju uručili skromne novčane nagrade  svim učenicima koji su svojim trudom i zalaganjem postigli izvanredne rezultate u školskoj 2015/2016. godine i tako bili ambasadori naše lokalne zajednice.

Pored učenika prijemu su prisustvovali njihovi roditelji,  direktor škole Hasan Bešić te profesori  Edah Šadić i Fahrudin Džafić.

Najuspješniji učenici za školsku 2015./2016. godinu:

Emina Bećirović – Učenik generacije za školsku 2015./2016. godinu
Muhamed Delić – I mjesto na Festivalu rada srednjih tehničkih i stručnih škola BiH u kategoriji  Instalater  centralnog  grijanja,
Amra Bešić – III mjesto na Festivalu rada srednjih tehničkih i stručnih škola BiH u kategoriji izložbenih radova učenika Ekonomske škole
Semra Kahrimanović – II mjesto na 17. Internacionalnom debatnom takmičenju
Adisa Mujčinović – izuzetno zapažena u debatnom timu na državnom nivou
Adelisa Čaluković – predsjednik Vijeća učenika, incijator i realizator mnogih školskih  aktivnosti.