Akcija prikupljanja humanitarne pomoći porodici Sinanović Elvire iz Čelića

U Maloj Sali općine Čelić, 29. Januara 2019.godine upriličen je sastanak u povodu provođenja humanitarne akcije za porodicu Sinanović Elvire iz Čelića.

Pored predstavnika Selima Hibeljića, nosioca aktivnosti humanitarne akcije „Halali prijatelju moj“ iz Brčkog, sastanku su prisustvovali direktor Centra za socijalni rad općine Čelić Mersed Tanjić, pomoćnici općinskog načelnika Jasmina Mehanović i Elvira Muminović kao i Sinanović Elvira iz Čelića.

Tema sastanka je pružanje pravne i stručne pomoći oko obezbjeđenja građevinskog zemljišta za izgradnju porodične kuće za porodicu Sinanović Elvire koja živi u teškim uslovima sa dvoje bolesne djece. Općina Čelić se stavlja na raspolaganje u cilju provođenja što uspješnije humanitarne akcije.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

,

Post navigation