Ambasadorica Republike Indonezije u posjeti Općini Čelić

Općinski načelnik Sead Muminović sa svojim saradnicima u Maloj Sali općine Čelić, upriličio je prijem Ambasadorice Republike Indonezije Nj.E. gđe Amelia Achmad Yani koja je izrazila želju za oproštajni prijem zbog isteka mandata i povratka u Republiku Indoneziju. U pratnji Ambasadorice prijemu su prisustvovali Drugi sekretar i saradnica za politička pitanja  gđa Alana Warand i  saradnik za obrazovanje i kulturu  gdin Raden Sandjaya.

Prema rječima visokog gosta, prilikom posjete općini Čelić u povodu Dana općine, ostali su pozitivni utisci i lijepe uspomene. Bosna i Hercegovina će ostati u mom srcu i u knjizi koju pišem o doživljajima za vrijeme mandata ću napisati da je Bosna i Hercegovina najbolja država na svijetu i da je u Bosni kao u dženetu. U Bosnu se mora doći, vidjeti prirodne ljepote i u njima uživati rekla je visoka gošća.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

,

Post navigation