Aslfaltiranje lokalnih puteva u općini Čelić

U toku je realizacija Ugovora o izvođenju radova “Asfaltiranje i sanacija lokalnih puteva na području općine Čelić” zaključen između investitora Općine Čelić i izvođača radova “Papilon” d.o.o Koraj – Čelić.

Sufinansiranje ovog projekta se vrši na način da 50% finansijskih sredstava obezbjeđuju građani općine Čelić ličnim učešćem, a 50% finansijskih sredstava od strane viših nivoa vlasti i Budžeta općine Čelić.

Ovih dana su završeni radovi na asfaltiranju lokalnih puteva u MZ Drijenča i to, ul. Petra i Blaške, dionica puta Brčine – Kućara i dionica puta u naselju Perivoj, u naselju Lukavica dionica puta Garići – Todići – Filipovići – Lukavica, u MZ Gornji Humci  ul. Muhameda Tanjića i raskrsnica u naselju Medići.

Projekat asfaltiranja i sanacije lokalnih puteva u općini Čelić se nastavlja istim intenzitetom.

MJESNA ZAJEDNICA DRIJENČA

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

NASELJE LUKAVICA

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

MZ GORNJI HUMCI

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

 

 

 

 

 

 

Post navigation