Aslfaltiranje lokalnih puteva u općini Čelić

U toku je realizacija Ugovora o izvođenju radova “Asfaltiranje i sanacija lokalnih puteva na području općine Čelić” zaključen između investitora Općine Čelić i izvođača radova “Papilon” d.o.o Koraj – Čelić.

Sufinansiranje ovog projekta se vrši na način da 50% finansijskih sredstava obezbjeđuju građani općine Čelić ličnim učešćem, a 50% finansijskih sredstava od strane viših nivoa vlasti i Budžeta općine Čelić.

Ovih dana su završeni radovi na asfaltiranju lokalnih puteva u MZ Drijenča i to, ul. Petra i Blaške, dionica puta Brčine – Kućara i dionica puta u naselju Perivoj, u naselju Lukavica dionica puta Garići – Todići – Filipovići – Lukavica, u MZ Gornji Humci  ul. Muhameda Tanjića i raskrsnica u naselju Medići.

Projekat asfaltiranja i sanacije lokalnih puteva u općini Čelić se nastavlja istim intenzitetom.

MJESNA ZAJEDNICA DRIJENČA

NASELJE LUKAVICA