Čestitka povodom Dana državnosti BIH

Općinski načelnik općine Čelić, Sead Muminović u povodu 25. Novembra Dana državnosti Bosne i Hercegovine upućuje čestitku svim građanima Bosne i Hercegovine.

Povodom nastupajućeg Dana državnosti Bosne i Hercegovine, u ime općine Čelić i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke svim građanima Bosne i Hercegovine, sa željom i nadom da ćemo zajedničkim zalaganjem, radom, međusobnim razumijevanjem i tolerancijom doprinijeti izgradnji društva na principima ZAVNOBiH-a kojim je naglašeno da Bosna i Hercegovina pripada svakom njenom građaninu i da su tolerancija i zajednički život naš jedini izbor.

                                                                                                                                Općinski načelnik 

                                                                                                                               Sead Muminović

Post navigation