Čestitka povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Povodom nastupajućeg 1. Marta Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, u ime općine Čelić i u svoje lično ime, Predsjedavajući OV Čelić Mujo Jusić, i Općinski načelnik Sead Muminović, upućuju iskrene čestitke svim građanima Bosne i Hercegovine, sa željom i nadom da ćemo zajedničkim zalaganjem, radom, međusobnim razumjevanjem i tolerancijom doprinijeti izgradnji ljepše i svjetlije budućnosti.

Tim povodom u Amfiteatru općine Čelić, 28.februara 2020. godine održana je Svečana akademija, u organizaciji JU “Gradska biblioteka” Čelić i općine Čelić. Akademija je počela intoniranjem himne, a prigodni referat o ovom historijskom datumu upriličili su učenici JU MSŠ Čelić. Svečanu akademiju svojim recitalima, recitacijama i igrama uveličali su učenici  JU OŠ Čelić i JU MSŠ Čelić.

.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

,

Post navigation