Čestitka povodom nove 1440. hidžretske godine

 

U povodu  nove 1440. hidžretske godine,  Općinski načelnik, Sead Muminović u svoje lično ime i u ime uposlenika Općine Čelić svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućuje najiskrenije čestitke uz želju da nam sjećanje na hidžru prvih muslimana treba biti ohrabrenje za povratak trajnim vrijednostima  koje ce omogućiti da izgradimo slobodno i pravedno društvo, solidarišući se sa svim ljudima koji teže miru i prosperitetu.

                                                                                                                                                                      Općinski načelnik

                                                                                                                                                                      Sead Muminović

Post navigation