Čestitka povodom obilježavanja Dana Armije RBiH

Danas se obilježava Dan Armija Republike Bosne i Hercegovine. Armija RBiH bila je zvanična oružana snaga Republike Bosne i Hercegovine za vrijeme napada neprijatelja. Podsjećamo, Armija RBiH je osnovana 15. aprila 1992. ggodine što se slavi kao Dan armije. Branila je ustavni poredak, narod, suverenitet i nezavisnost naše zemlje. Svim Bosancima i Hercegovcima čestitamo Dan Armije Republike Bosne i Hercegovine.

Povodom obilježavanja godišnjice Armije RBiH, održat će se TRIBINA u JU Gradska biblioteka Čelić sa početkom u 18:00 sati na kojoj će gost predavač biti Jasmin Mešković. Organizator ove tribine je BZK “Preporod” Općinsko društvo Čelić i Općina Čelić. Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate ovaj događaj.