Čestitka povodom obilježavanja Dana Armije RBiH


Danas se obilježava Dan Armije Republike Bosne i Hercegovine. Armija RBiH bila je zvanična oružana snaga Republike Bosne i Hercegovine za vrijeme napada neprijatelja. Podsjećamo, Armija RBiH je osnovana 15. aprila 1992. godine što se slavi kao Dan armije. Branila je ustavni poredak, narod, suverenitet i nezavisnost naše zemlje.

Tim povodom, predsjedavajući Općinskog vijeća Čelić Mujo Jusić i općinski načelnik Sead Muminović upućuju čestitku svim pripadnicima Armije RBiH, demobilisanim borcima, porodicama šehida i poginulih boraca, porodicama nestalih boraca i ratnim vojnim invalidima.

Predsjedavajući Općinskog Vijeća                                        Općinski načelnik

                     Mujo Jusić                                                               Sead Muminović

 

 

,

Post navigation