Čestitka u povodu nastupajućeg Kurban-bajrama!

U povodu velikog  islamskog blagdana Kurban – bajrama, Predsjedavajući Općinskog vijeća Čelić Mujo Jusić i Općinski načelnik Sead Muminović, u svoje lično  ime i u ime uposlenika općine Čelić svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućuju najiskrenije čestitke uz želju da blagdan Kurban – bajram proslave u duhu naše lijepe tradicije i običaja, u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima, komšijama, rodbinom i prijateljima.

“BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN “

Predsjedavajući OV Čelić                                                                                            Općinski Načelnik

            Mujo Jusić                                                                                                               Sead Muminović   

Post navigation