Čestitka za Kurban-bajram !

Povodom  nastupajućeg  velikog muslimankog praznika,  Kurban- bajrama,  Općinski načelnik u svoje lične  ime i u ime uposlenika općine Čelić svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućuje najiskrenije čestitke uz želju da praznik Kurban – bajram proslave u duhu naše lijepe tradicije i običaja, u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima, komšijama, rodbinom i prijateljima.

 

“BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN”

                                                                                                                                                                                                    Općinski načelnik

                                                                                                                                                                                                   Sead Muminović

Post navigation