Dogovorena dugoročna saradnja između općine Čelić i općine Bakcilar iz Istanbula

Dana 20.05.2020. godine Općinski načelnik prisustvovao je videokonferenciji sa načelnikom jedne od najvećih općina u Istanbulu općine Bakcilar, Gosp. Lokaman Čagirci. Na sastanku se razgovaralo o najnovijoj situaciji emidemije Covid-19, te je dogovorena dugoročna saradnja dvije općine u okviru različitih oblasti, kao i finansiranje određenih projekata od strane ove općine.

Načelnik Čagirci naglasio je kako želi upoznati općinu Čelić te da bi po okončanju situacije povodom epidemije moglo doći do službenog posjeta delegacije općine Bagcilar općini Čelić. Na sastanku je zaključeno kako bi prijateljske veze ove dvije općine trebalo da ostanu čvrste i u najtežim situacijama.

, ,