Fabrika za proizvodnju obuće “Berina shoes” u Brnjiku spremna zaposliti još 140 radnika

Prilikom obilaska Fabrike za proizvodnju obuće “Berina shoes” d.o.o. u Brnjiku vidljiv je napredak u proizvodnji kao i sve veći broj uposlenih radnika.

Direktor fabrike gospodin Izudin Džafić ističe da je oglas za prijem radnika za obuku rada u proizvodnji stalno otvoren i da se svakodnevno povećava broj uposlenih tako da je danas u fabrici uposleno 67 radnika. Obezbjeđuju se uslovi za povećanje kapaciteta proizvodnje obuće, a samim tim i upošljavanje do 200 radnika. Sva proizvedena obuća u ovoj fabrici ima sigurnog kupca. Proizvodnja obuće pokrenuta je sredinom Oktobra 2017.godine i svakim danom je vidljiv veliki napredak u razvoji fabrike.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

Post navigation