Izgrađena munara na Gajevima predata Medžlisu IZ na korištenje

Danas je u prostorijama općine Čelić u prisustvu općinskog načelnika Seada Muminovića, predsjednika Medžlisa Islamske zajednice Čelić Fahrudina Džafića, izvođača radova d.o.o. „Papilon“ Koraj-Čelić Admira Salihovića i članova građevinskog odbora: Hazima Nakičevića, Emina i Abaza Hajdarevića, Derviša Mujića i Novalije Karasuljića izvršena primopredaja projektne dokumentacije završnih radova izgrađene munare uz džamiju „Gajevi“ džemat Kovačevići, Mjesna zajednica Koraj, općina Lopare.

Svi prisutni su izrazili svoje zadovoljstvo brzinom i kvalitetom izvršenih radova na izgradnji ovog vjerskog objekta odnosno uspješnom realizacijomjo projekta koji je finansiran od strane Federalnog Ministarstva raseljnih osoba i izbjeglica, općine Čelić i džematlija Mjesne zajednice Koraj.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Post navigation