Izgrađeno još 500 m kanalizacionog voda u Velinom Selu

Izvođač radova JKP “Čistoća” Čelić je uspješno završila projekat izgradnje još 500 dužnih metara kanalizacionog voda u okviru projekta “Unapređenje i izgradnja infrastrukture za zaštitu okoliša, izgradnju sekundarne kanalizacionemreže Velino Selo – faza II”, tako da je obuhvaćeno 60% domaćinstava u Velinom Selu koji su se priključili na kanalizacioni vod i prečistač izgrađen u ranijem projektu kanalizacije i vodosnabdijevanja općine Čelić.

Prema riječima direktora izvođača radova, Nermina Smajića ostalo je da se izgradi još otprilike 250 dužnih metara i riješi pitanje jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u ovoj MZ-i. Vrijednost radova iznosi 22.500,00 KM, a investitor radova je općina Čelić.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

 

Post navigation