Općina Čelić finansira izgradnju društvenog doma u Sitarima

Mjesna zajednica Sitari, općina Čelić, sudeći prema dinamici izgradnje, do kraja 2017 godine dobit će Društveni dom koji se gradi u centru ovog Naselja.

Općinski načelnik Sead Muminović je po obavljenoj proceduri javne nabavke, potpisao Ugovor o izvođenju radova na izgradnji društvenog doma – II Faza u Mjesnoj zajednici Sitari sa izvođačem radova „Ratkovići“ d.o.o. Ratkovići – završna faza radova.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Investitor ovog vrlo važnog projekta za ovu Mjesnu zajednicu je općina Čelić, a ukupna vrijednost investicije iznosi cca: 60.000,00 KM. Rok izgradnje društvenog doma je 12o dana od dana uvođenja izvođača radova. Nadzor nad izvođenjem radova vrši d.o.o. ZIB Projekt Brčko.

Post navigation