Izvršena podjela sjemenskog materijala porodicama u stanju potrebe

Turska agencija za saradnju i koordinaciju TIKA je u okviru svog projekta “Nabavka i podjela sjemenskog materijala na području Bosne i Hercegovine u okviru podrške borbi protiv pandemije COVID-19” a u saradnji sa deset Općina na području Federacije BiH izvršila podjelu sjemenskog materijala i gnojiva porodicama u stanju potrebe.

U saradnji sa općinom Čelić, u četvrtak 30.04.2020.godine na području Općine je podijeljeno 50 (pedeset) paketa socijalno ugroženim i šehidskim porodicama. Svaki paket je sačinjavao 25kg sjemenskog krompira, 25kg NPK gnojiva, 1kg luka, kesica sjemena peršuna, mrkve i buranije.

Ovom prilikom se zahvaljujemo Turskoj agenciji za saradnju i koordinaciju TIKA-i i Turskom narodu na pomoći.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

,

Post navigation