Javni konkurs – grant sredstva FMRPiO BiH u 2019. godini

Na osnovu Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava s kriterijima raspodjele sredstava Tekućih transfera utvrđenih BudžetomFederacije Bosne i Hercegovine za 2019. godinu Federalnom ministarstvu razvoja,poduzetništva i obrta („Službene novine Federacije BiH“, broj29/19) i člana 5.Pravilnika o postupcima u provođenju programa razvoja male privrede(„Službene novine Federacije BiH”, br:50/13,55/13i 86/13), Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta raspisuje


JAVNI KONKURS ZA ODABIR KORISNIKAGRANT SREDSTAVA TEKUĆIH TRANSFERAZA 2019.GODINU

Tekst javnog konkursa, kao i smijernice za podnosioce projketnih prijedloga nalazi se u prilogu ispod:

  JAVNI-KONKURS-GRANT-2019

https://www.fmrpo.gov.ba/javni-natjecaj-grant-sredstva-u-2019-godini/

Post navigation