Ministar Jovanović u posjeti općini Čelić!

Zoran Jovanović, Ministar za rad, socijalnu politiku i povratak Tuzlanskog kantona, u utorak, 29.08.2017. godine,  posjetio je općinu Čelić.

Sa općinskim načelnikom Seadom Muminovićem i njegovim pomoćnicima održan je radni sastanak na temu položaja Centara za socijalni rad na Tuzlanskom kantonu u cilju unapređenja efikasnijeg segmenta socijalne zaštite, socijalnih potreba građana kao i obezbjeđenja boljih smještajnih uslova Centra za socijalni rad općine Čelić.

Pored ovih pitanja, razgovaralo se o unaprijeđenju saradnje i ostvarivanja boljih rezultata u oblasti rada, socijalne politike kao i pitanja održivog povratka u općine Čelić i Lopare i dogovorene naredne aktivnosti u vezi s tim.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

,

Post navigation