Na šetalištu čelićke čaršije postavljeno šest rasvjetnih tijela

Dana, 29.06.2016. godine, u organizaciji JKP “Čistoća” doo izvršeno je postavljanje šest rasvjetnih tijela sa instaliranim svjetiljkama u ulici Alije Izetbegovića, na dijelu šetališta pored osnovne i srednje škole jedne strane, te pošte sa druge strane.

Radnici JKP su vrijedno radili na pripremama  te su sinoć instalirane svjetiljke  svojim osvjetljenjem ukrasile šetalište naše čaršije, a građani su zadovoljni promjenom i izgledom šetališta.

” Šetalište će u kratkom vremenskom periodu biti obogaćeno sa još 11 rasvjetnih tijela a planirano je i  postavljanje klupa ” – kazao nam je direktor JKP “Čistoća” Čelić  – Nermin Smajić. Instalirane svjetiljke  imaju pozitivan učinak svojim osvjetljenjem a ugrađene su štedne sijalice što znatno smanjuje potrošnju električne energije.

previous arrow
next arrow
Slider

, ,

Post navigation