Nabavljena i stavljena u funkciju presa papira, kartona i pvc ambalaže

U okviru implementacije projekta „Sufinansiranje projekta za izgradnju infrastrukture, nabavku sredstava, opreme i postrojenja za upravljanje komunalnim otpadom na području Federacije Bosne i Hercegovine“ za 2016.godinu, općina Čelić i JKP „Čistoća“ Čelić,nabavili su „Poluautomatsku horizontalnu presu za baliranje komunalnog otpada“ sa ugradnjom-montažom na deponiji Cerik, izvršili obuku radnika i istu stavili u funkciju sredinom decembra mjeseca 2017.godine.

Namjena ovog postrojenja je presanje papira, kartona i pvc folije. Ukupna vrijednost ovog postrojenja sa postavljanjem, probnim radom i obuku kadrova iznosi 38.999,61 KM od čega je Federalno ministarstvo okoliša i turizma odobrilo 28.135,00 KM a preostali iznos je obezbjedila općina Čelić i JKP „Čistoća“ Čelić.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Post navigation