Obavijest o besplatnim sterilizacijama i kastracijama vlasničkih pasa !

 

Prva faza programa sterilizacije i kastracije uličnih pasa je trajala od 03. aprila 2017.godine do 31. jula 2017. godine. U tom periodu na području općine Čelić obrađena su ukupno 154 psa. Novi ciklus programa besplatne sterilizacije i kastracije vlasničkih pasa će trajati od 04. septembra do kraja Decembra 2017.godine.

Pored besplatne kastracije/sterilizacije tretman obuhvata vakcinaciju protiv bjesnila, mikročipovanje i čišćenje od crijevnih parazita. Da biste rezervisali termin za tretman potrebno je da se obratite JP “Veterinaraska stanica” Čelić pozivom na brojeve telefona 035/660-141 ili 035/317-800.

Sterilizacija i kastracija napuštenih i drugih pasa se obavlja na human način i u skladu sa Zakonom o zaštiti i dobrobiti životinja BiH. Vlasnici koji se odazovu programu besplatnih sterilizacija/kastracija uradit će veliku stvar kako za svog psa tako i za čitavu zajednicu.

 

Prilog: Obavijest

Obavijest_o_besplatnim_sterilizacijama_i_kastracijama_vlasničkih_pasa !

Post navigation