Obavijest za poljoprivredne proizvođače

Obavještavamo Registrovana poljoprivredna gazdinstva (RPG I RK) da su dužni po Zakonu o novčanoj podršci izvršiti ažuriranje (obnovu) podataka u Službi za privredu, promet i razvoj općine Čelić.

Rok za ažuriranje podataka je do 31.03.2019.godine. Gazdinstva koja ne ažuriraju podatke u predviđenom roku gube pravu za ostvarivanje novčane podrške za 2019.godinu.

Poljoprivredni proizvođači koji se bave proizvodnjom svježeg kravljeg mlijeka i posjeduju 3 i više grla dužni su do 10.04.2019.godine prijaviti proizvodnju svježeg kravljeg mlijeka na obrascu P-1 nadležnom kantonalnom ministarstvu. Prijava se može izvršiti putem Službe za privredu, promet i razvoj općine Čelić.

Sve informacije vezane za ovu oblast možete dobiti u Službi za privredu, promet i razvoj općine Čelić ili na broj telefona: 035/668-664.