Obavještenje I za poljoprivredne proizvođače

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači sa područja općine Čelić koji žele da zasnuju zasad krošnjastog voća (jabučasto i koštičavo voće) površine do 0,5 ha da se lično prijave u Službu za privredu, promet i razvoj Općine Čelić, radi evidentiranja i podnošenja zahtjeva za nabavku sadnog materijala i repromaterijala za jesenju sadnju. Prednost imaju oni proizvođači koji žele zasaditi veću površinu, a nisu učestvovali po sličnim projektima. Vrijednost projekta je 4000,00 KM po korisniku.

Učešće u sufinansiranju projekta:

  • Donator 80%

  • Poljoprivredni proizvođač 20%

U zahtjev poljoprivredni proizvođači koji žele učestovati u projektu dužni su priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • Potvrdu o upisu u Registar poljoprivrednih gazdinstava ili Registar klijenata,

  • Kopija lične karte

  • Zahtjev

Za sve informacije zainteresovani se mogu obratiti u Službi za privredu, promet i razvoj Općine Čelić  ili na telefon broj: 035-668-664.

Prijem zahtjeva će se vršiti do popune broja od 70 korisnika, a ne duže od 60 dana.

OPĆINSKI NAČELNIK

Sead Muminović

,

Post navigation