Obavještenje za javnost JZU Dom zdravlja Čelić !

 

PREDMET: Obavještenje za javnost 

 

Poštovane/poštovani,

S ciljem objektivnijeg i istinitog informisanja javnosti, vezano za navodnu inicijativu vijećnika Mustafe Ljaljića, koja je naslovljena na JZU Dom zdravlja Čelić, n/r Direktora, datirana i potpisana 14.02.2020.godine, s predmetom: Inicijativa, traži se HITNO, a koja je objavljena putem društvene mreže Facebook dana 16.02.2020.godine u 20:13 sati na profilu zajednice Vijećnici Svih Građana Općine Čelić, pod nazivom: INICIJATIVA: POD HITNO POBOLJŠATI PEDIJATRIJSKE USLUGE U JZU DOM ZDRAVLJA ČELIĆ, ovim putem informišemo javnost, da do zaključenja pisanja ove obavijesti, do 21.02.2020.godine do 08:30 sati, navedena inicijativa nije zaprimljena na Protokol JZU Doma zdravlja Čelić, što samo po sebi govori o neozbiljnosti i pokušaju da se nepotpunim, neprovjerenim i neistinitim informacijama naruši ugled Doma zdravlja Čelić.

Kompletna obavijest nalazi se u prilogu ispod:

 Obavještenje_za_javnost

 

 

,

Post navigation