Obavještenje za nabavku udžbenika za školsku 2018/19.godinu (osnovno obrazovanje)

Obavještavaju su korisnici boračko-invalidske zaštite u Službi za opću upravu, društvene djelatnosti i boračka pitanja općine Čelić, da se zahtjevi za plaćanje troškova nabavke obaveznih udžbenika za osnovno obrazovanje za školsku 2018/2019 godinu podnose po okončanju nastavnog programa u tekućoj školskoj godini, a najkasnije do 30. Avgusta 2018. godine.

 

                                                                                                                                                                                                       Služba za boračko-invalidsku zaštitu

                                                                                                                                                                                                         Općine Čelić

Post navigation