Obilježavanje 23. godišnjice JU MSŠ ” Čelić”

11. oktobra JU MSŠ “Čelić” obilježava godišnjicu svoga rada . Obilježavanje 23. godišnjice  JU MSŠ “Čelić “  održano je danas sa početkom u 10h.  Na samom početku prisutnima se obratio direktor JU MSŠ “ Čelić” Hasan Bešić a zatim su uslijedile  izvedbe  raznih recitacija, drama i ritmičkih sekcija.   Današnji program svojim prisustvom uveličali su predstavnici općine, predstavnici Medžlisa Islamske zajednice Čelić, te direktori javnih i privatnih preduzeća.

Na današnjoj svečanoj priredbi uručene su I diploma uposlenicima koji su obilježili 20 godina rada.Bitno je pomenuti da JU MSŠ “ Čelić” godinama prepoznatljiva po uspješnim učenicima koji nižu uspjehe uz pomoć svojih profesora i osvajaju nagrade na raznim takmičenjima. Danas su se svi prisutni mogli uvjeriti koje kvalitete i kreativnosti posjeduju učenici ove škole i izložbama koje su priredili povodom godišnjice postojanja škole.

previous arrow
next arrow

 

 

Post navigation