Održana 16. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić

16.redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić održana je 13. jula 2018. godine u Amfiteatru Općinskog vijeća u Čeliću. Vijećni su razmatrali dnevni red utvrđen na Kolegiju Općinskog vijeća i sa većinom glasova potrebnih za usvajanje prihvatili sve tačke dnevnog reda kako slijedi:

1. Izmjene i dopune Poslovnika Općinskog vijeća Čelić.

2. Informacija o otplati novčanih obaveza po osnovu zakonskih zateznih kamata u postupku izvršenja presude Kanotnalnog suda u Tuzli br: Ps. 73/02 od 25.09.2002. godine.

3. Odluka o davanju saglasnosti za odlaganje izmirenja novčanih obaveza po osnovu Protokola o načinu reprogramiranja obaveza plaćanja zakonske zatezne kamate.

4. Odluka o davanju saglasnosti za odlaganje izvršnog postupka po osnovu presude Kanotnalnog suda.

5. Odluka o pečatu općine Čelić.