Održana 19. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić

19.redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić održana je 19. septembra 2018. godine u Amfiteatru Općinskog vijeća u Čeliću. Vijećni su razmatrali dnevni red utvrđen na Kolegiju Općinskog vijeća i sa većinom glasova potrebnih za usvajanje prihvatili sve tačke dnevnog reda kako slijedi:

1. Izvještaj o izvršenju budžeta općine Čelić za period od 01. do 30.09.2018. godine.

2. Izmjena i dopuna Budžeta općine Čelić za 2018. godine.

3. Prijedlog Odluke o prestanku trajnog prava korištenja na zemljištu upisanog u korist JU Osnovna škola “Vražići”.

4. Prijedlog Odluke o davanju u zakup poslovnih zgrada i prostorija u vlasništvu općine Čelić.

5. Prijedlog Odluke o gubitku statusa dobra u općoj upotrebi.

6. Prijedlog Odluke o davanju saglasnosti Općinskom načelniku za zaključivanje Ugovora o zakupu poslovnih zgrada i prostorija u vlasništvu općine Čelić.

7. Prijedlog Odluke o prestanku prava upisanih u korist Mjesne zajednice Brnjik.

8. Prijedlog Rješenja o imenovanju Komisije za provođenje postupka dodjele u zakup poslovnih zgrada i prostorija u vlasništvu općine Čelić.