Održana 28. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić

28. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić održana je 05. decembra 2019. godine u Amfiteatru Općinskog vijeća u Čeliću. Vijećnici su razmatrali i sa većinom glasova potrebnih za usvajanje prihvatili sve tačke dnevnog reda kako slijedi:

1. Nacrt Budžeta općine Čelić za 2020. godinu.

2. Prijedlog Odluke o izdvajanju finansijskih sredstava iz Budžeta općine Čelić za pomoć u stambenom zbrinjavanju porodice Begić iz Koraja.

3. Prijedlog Odluke o izdvajanju finansijskih sredstava iz Budžeta općine Čelić za pomoć porodici Sinanović.

4. Prijedlog Odluke o izdvajanju finansijskih sredstava iz Budžeta općine Čelić u cilju pomoći migrantima u gradu Tuzla.

5. Prijedlog Odluke o sufinansiranju sredstava iz Budžeta općine Čelić za nabavku i dodjelu sadnog materijala.