Održana 31. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić

31. redovna sjednica Općinskog vijeća Čelić održana je 08. maja 2020. godine u Amfiteatru Općinskog vijeća u Čeliću. Vijećnici su razmatrali i sa većinom glasova potrebnih za usvajanje prihvatili slijedeće tačke dnevnog reda kako slijedi:

  1. Izvještaj o izvršenju Budžeta općine Čelić za period 01.01. do 31.12.2019. godine.

  2. Izmjene i dopune Budžeta općine Čelić za 2020. godinu.

  3. Odluku o privremenom oslobađanju od obaveze plaćanja komunalne naknade za pravna i fizička lica

  4. Odluku o utvrđivanju javnog interesa za nepotpunu eksproprijaciju nekretnina radi izrade transformatorske stanice STS-B 10(20) 0,4/kw “Čelić VIII” sa priključnim srednjenaponskim 10(20) kw vodom općina Čelić, u korist JP “Elektroprivreda BiH” d.d Sarajevo, Podružnica “Elektrodistrubicija” Tuzla.

Prijedlog Odluke o odobravanju kreditnog zaduženja općine Čelić, nije usvojen zbog ne dovoljnog broja glasova potrebnih za usvajanje pomenutog prijedloga.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Post navigation