OŠCZ Čelić: Obavještenje za poljoprivredne proizvođače

O B AV J E Š T E NJ E

Općinski štab Civilne zaštite Čelić na sjednici održanoj 28.03.2020. godine donio je preporuke poljoprivrednim proizvođačima općine Čelić da u skladu sa Naredbama FŠCZ i KŠCZ o uvođenju ograničenog kretanja i Naredbe o uvođenju policijskog sata, a uzimajući u obzir sutrašnju promjenu  računanja vremena i prelaska na ljetno računanje,  imajući  potrebu obavljanja poljoprivrednih radova, da će službenici PS Čelić imati razumijevanje za njihove potrebe i uvažavati  završetak poljoprivrednih radova u trenutku nastupanja policijskog sata.

Napominjemo da svi poljoprivredni proizvođači se moraju pridržavati mjera samozaštite, ne mogu radove izvoditi u grupi više od dvije osobe i da razmak između osoba ne može biti manji od 1,5 metar uz obaveznu upotrebu zaštitne maske i zaštitnih rukavica.

 

                                                                                                    Komadant OŠCZ 

                                                                                                    Sead Muminović

,

Post navigation