Otvoren još jedan proizvodni pogon u Čeliću

Vlasnik i direktor poslovnog objekta” GAmax line” d.o.o. za proizvodnju promet i usluge, Jasmin Gačević, dipl. pravnik iz Čelića, uz pomoć svoje porodice u vlastitom poslovnom prostoru i novom opremom za šivenje, 19. jula ove godine ušao je proizvodnju radne odjeće (radnih odijela) za potrebe različitih vrsta industrije.

Nabavku i održavanje šivaće opreme vrši d.o.o. “Kimateks” Zagreb. Putem raspisanog oglasa za početak  je uposleno petnaest radnika zajedno sa vlasnikom i direktorom, a  postoji mogućnosti za proširenje kapaciteta zapošljavanjem još najmanje petnaest radnika. Neposredno uz rad vrši se obuka sedam radnika.  Nastavlja se trened pozitivne prakse zapošljavanja radnika sa prostora naše općine.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Post navigation