Pokrenuta proizvodnja u Fabrici obuće „Berina shoes“ d.o.o Brnjik

Vlasnik i direktor Fabrike obuće „Berina shoes“ d.o.o. Brnjik ispunio je svoje obećanje te u planiranom terminu pokrenuo proizvodnju obuće u novom pogonu u Brnjiku početkom oktobra mjeseca ove godine. Trenutno je uposleno 50 radnika prijavljenih na Oglas za prijem radnika.

Prema riječima direktora Izudina Džafića, poduzete su sve potrebne aktivnosti kako bi se što ozbiljnije ušlo u proizvodnju obuće za poznatog kupca. U prvom mjesecu rada osjetan je problem obučenosti radnika za rad, tako da je napravljen projekat obuke za rad u fabrici te upućen nadležnim institucijama, a sve u cilju postizanja što boljih rezultata u proizvodnji obuće. Prostor dodjeljen od strane općine Čelić i neizmjerna podrška općinskog načelnika Seada Muminovića i općine Čelić su garant za proširenje proizvodnje i novu uposlenost radnika, poruka je direktora Izudina Džafića.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

Post navigation