Postavljani dezinfekcioni tuneli ispred općine Čelić i JZU Dom zdravlja Čelić

Općinski štab civilne zaštite Čelić obavještava građane da su postavljena dva tunela za dezinfekciju lica, koja su smještena ispred Administrativnog centra u Čeliću ( ulaz u općinsku zgradu) i JZU Dom zdravlja u Čeliću.

Sva lica koja žele da izvrše dezinfekciju mogu to uraditi, uz upustvo koje se nalazi na ulaz u tunel.

Sva lica koja ulaze u općinsku zgradu i Policijsku stanicu obavezni su izvršiti dezinfekciju  kao i lica koja ulaze u objekat JZU Dom zdravlja u Čeliću. Dezinfekcioni tunel je na raspolaganju svim građanima općine Čelić tokom 24 sata. 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

                                                                    

                                                                         KOMADANT OŠCZ

                                                                             Sead Muminović

,

Post navigation