Potpisan Ugovor za rekonstrukciju lokalnih puteva u općini Čelić

Dana, 05. Oktobra 2017.godine, potpisan je Ugovor o rekonstrukciji lokalnih puteva u vrijednosti od 258.297,50 KM u okviru IFAD projekta koji se realizuje u općini Čelić.

Ugovor je potpisan između Ureda za koordinaciju projekta – PCU, pri Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva i općine Čelić kao poslodavca i „Arapovac putevi“ d.o.o. Čelić kao izvođača radova.  Sredstva za finansiranje rekonstrukcije lokalnih puteva obezbjeđuje općina Čelić u iznosu od 83.297,50 KM i PCU – Ured za koordinaciju projekta 175.000,00 KM.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Datum početka radova je najkasnije 14 dana nakon što općina Čelić izvrši transfer vlastitog gotovinskog učešće za avans na račun izvođača radova ili PCU a rok za okončanje radova je 90 dana od dana početka izvođenja radova.

 

Post navigation