Potreba za upošljavanjem radnika u Fabrici obuće “Berina shoes” u Brnjiku

Obzirom da se na stalno otvoreni oglas za prijem radnika za obuku rada u proizvodnji obuće u Fabrici “Berina shoes” u Brnjiku nije javio potreban broj radnika,direktor Fabrike Izudin Džafić i općinski načelnik Sead Muminović, posjetili su općinu Teočak i sa općinskim vlastima i zainteresovanim potencijalnim uposlenicima obavili razgovor u cilju upošljavanja potrebnih radnih kapaciteta za rad u Fabrici.

Trenutno je uposleno 65 radnika, obezbijeđeni svi preduslovi za novim upošljavanjem te obezbijeđen siguran kupac za svu proizvedenu obuću. Za prva tri mjeseca obuke za rad u proizvodnji obezbijeđena je određena novčana naknada a po završenoj obuci i radno mjesto. Za sve zainteresovane oglas je još otvoren.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

Post navigation