Predstavnici Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice posjetili općinu Čelić

Općinu Čelić danas su posjetili zamjenik Ministra za ljudska prava i izbjeglice Predrag Jović, šef kabineta Ministra za ljudska prava i izbjeglice Milanko Tošić i načelnik općine Lopare Rado Savić.

Načelnik općine Čelić Sead Muminović zahvalio se Ministarstvu za ljudska prava i izbjeglice za pomoć u realizaciji ovog veoma vrijednog projekta za povratnike u općinu Čelić, i istakao vrlo dobru saradnju sa općinom Lopare i općinskim načelnikom Radom Savićem. Ovo je jedan od projekata koji je realizovan za povratnike a očekuje se pomoć u finansiranju još niz projekta kako za povratnike u Koraj, općinu Lopare tako i za povratnike u općinu Čelić, kao što su izgradnja potisnog cjevovoda od Čelića do Koraja i elektrifikacija naselja Visori.

Nakon zajedničkog sastanka prisutni su posjetili Naselje Miladiće gdje su zajedno sa mještanima Miladića obišli izgrađenu dionicu puta.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

 

Post navigation