Radna posjeta općini Čelić predstavnika JU Službe za zapošljavanje TK-a

Danas, 27. Februara 2017.godine, općinu Čelić su posjetili direktor JU Službe za zapošljavanje Tuzlanskog kantona Senad Muhamedbegović i njegov pomoćnik Mirsad Kadić.

Na zajedničkom sastanku u Maloj Sali općine Čelić, općinski načelnik Sead Muminović sa svojim pomoćnicima, goste su upoznali sa stanjem zapošljavanja i realizacijom projekata Federalnog i Kantonalnog Zavoda za  zapošljavanje u 2015 i 2016.godini, zahvalili se na uspješnoj saradnji sa željom za još boljom saradnjom i u narednom periodu.

Direktor kantonalnog Zavoda za zapošljavanje ističe da  je prezadovoljan saradnjom i  odnosom općinskog načelnika i Službi općine Čelić  sa Zavodom,  upoznao prisutne sa planiranim programom rada kako Federalnog tako i kantonalnog Zavoda za zapošljavanje za 2017.godinu sa pružanjem svih vrsta pomoći za apliciranje i realizaciju projekata za pravna i fizička lica.

previous arrow
next arrow
Shadow

Post navigation