Radovi na izgradnji kolektora „B“ izvode se punim kapacitetom

Lijepo vrijeme izvođači radova maksimalno koriste na izgradnji kolektora „B“ koji se trenutno izvode ispod mosta na rijeci Šibošnica u Brnjiku u okviru nastavka realizacije projekta Izgradnje kanalizacije i vodosnadbijevanja, jednog od najvećih i najznačajnijih projekata za općinu Čelić. Radovi se izvode planiranom dinamikom i za sada nema većih problema.

Još jednom pozivamo građane nastanjene na lokaciji na kojoj se gradi kolektor „B“ da iskoriste mogućnost priključka u toku izgradnje jer su oslobođeni plaćanja naknada – taksi. Oslobađanje od plaćanja važi u toku perioda građenja predmetnog kolektora upotrijebljenih voda, a po završetku izgradnje istog obaveze plaćanja taksi ponovo stupaju na snagu. Zahtjev za priključenje na kanalizacioni sistem podnosi se JKP „Čistoća“ Čelić. Za sve dodatne informacije javiti se u JKP „Čistoća“ Čelić ili u Službu za urbanizam, stambeno komunalne, imovinsko pravne i geodetske poslove općine Čelić.    

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

Post navigation