Realizovan projekat obezbjeđenja dodatnih količina vode za Nahvioce i Šibošnicu

U skladu sa programom razvoja općine Čelić, realizovan je još jedan u nizu infrastrukturnih projekta u cilju obezbjeđenja dodatnih količina pitke vode. U primopredaji izvedenih radova na obezbjeđenju dodatnih količina pitke vode za sistem  snabdjevanja Mjesnih zajednica Šibošnica i Nahvioci, dana 19. novembra 2018.godine, pored općinske komisije za tehnički prijem radova, prisustvovali su direktor Fonda za povratak BiH Švraka Nebojša, monitor Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice – Regionalnog centra Tuzla Uvalić Bego, predstavnik izvođača radova JKP „Čistoća“ Čelić Smajić Nermin, predstavnik Nadzornog organa d..o.o. „Gradex“ Gradačac  Kadrić Elvir i predstavnik općine Čelić Nermin Okanović.

Ukupna cijena izvedenih radova iznosi 41.200,00 KM od čega Fond za povratak BiH isplaćuje 40.000,00 KM a preostali iznos općina Čelić sa troškovima izrade tenderske dokumentacije, provođenje postupka javne nabavke, nadzora, tehničkog prijema i ostalih poslova za valjanu realizaciju ugovorenih poslova.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

, ,

Post navigation