U realizaciji još jedan Ugovor o dodjeli sredstava općini Čelić

Općinski načelnik Sead Muminović,  potpisao je još jedan vrijedan Ugovor za općinu Čelić.

Prijavom na Javni konkursa za odabir korisnika grant sredstava  tekućih transfera za 2018.godinu, a na osnovu  odluke donesene za izdatak sredstava po grant shemi „Unapređenje poduzetničkih zona u Federaciji BiH“ te Odluke Vlade Federacije Bosne i Hercegovine o usvajanju programa utroška sredstava sa kriterijima raspodjele sredstava tekućih transfera utvrđenih Budžetom Federacije Bosne i Hercegovine za 2018.godinu, zaključen je Ugovor o dodjeli sredstava sa Federalnim ministarstvom razvoja, poduzetništva i obrta i općinom Čelić.

Cilj Ugovora je davanje finansijske podrške u vidu bespovratnih sredstava, namjenski za provođenje projekta „Dogradnja i sanacija poslovnog objekta u poslovnoj zoni Brnjik“.  Ukupna vrijedsnost projekta dogradje i sanacije iznosi  224.644,31 KM a Ministarstvo dodjeljuje  sredstva u visini od 157.251,02 KM. Slijedi provođenje javne nabavke  u skladu sa zakonskim propisima te dalje aktivnosti za konačnu realizaciju ovog Ugovora.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

,

Post navigation