Upriličen prijem učenika generacije školske 2018/19 godine

Prijemom učenika generacije školske 2018/2019.godine i učenika koji su postigli zapažene rezultate na kantonalnom, federalnom i državnom nivou iz oblasti nauke, kulture i sporta, krenulo se sa programom obilježavanja Dana općine Čelić 2019.godine. Ovom prijemu su prisustvovali profesori i nastavnici nagrađenih učenika. Općinski načelnik Sead Muminović i predsjedavajući Općinskog vijeća Mujo Jusić uputili su čestitke učenicima generacije, nagrađenim učenicima i njihovim profesorima na postignutim rezultatima, zaželili im puno sreće u daljem školovanju, radu  i životu uz konstataciju da se svake godine povećava broj nagrađenih učenika te da je to i rezultat uspješnog rada nastavnika i profesora. Na kraju su uručene skromne nagrade učenicima generacije: Danijalu Subašiću OŠ Čelić, Tahiri Zukić OŠ Vražići, Lamiji Mujčinović OŠ Humci i Samri Kahrimanović iz Mješovite srednje škole Čelić.

 Nagrađeni učenici i grupe: Nejra Hasić, OŠ Čelić, Belmin Kehonjić, OŠ Čelić, Grupa čenika OŠ Čelić za osvojeno 1. mjesto na smotri naučno tehničkog stvaralaštva mladih Tuzlanskog kantona u takmičarskoj disciplini „Izložba visokogradnja“, za osvojeno 1. mjesto na smotri naučno tehničkog stvaralaštva  mladih Tuzlanskog kantona u takmičarskoj disciplini „Izložba niskogradnja“ te za osvojeno 2. mjesto na državnom takmičenju u takmičarskoj disciplini „Niskogradnja“, Tarik Mujkić OŠ Vražići, za osvojeno 1. mjesto na državnom takmičenju „Klub mladih tehničara“, Alosman Muminović OŠ Vražići, za osvojeno 3. mjesto na državnom takmičenju „Kluba mladih tehničara“, Grupa učenika OŠ Vražići za osvojeno 1.mjesto na smotri naučno tehničkog stvaralaštva mladih Tuzlanskog kantona u takmičarskoj disciplini „Maketa brodova – čamaca“ te za osvojeno 1. mjesto na smotri naučno tehničkog stvaralaštva mladih Tuzlanskog kantona u takmičarskoj disciplini „Maketa aviona – jedrilica“, Grupa učenika OŠ Humci za ostvarene značajne rezultate na literalnim konkursima na državnom i međunarodnom nivou, Almir Fejzić MSŠ Čelić za osvojeno 1. mjesto na državnom takmičenju „Festival rada Bužim“ u takmičarskoj disciplini „Izložba radova, Jasmin Čavalić MSŠ Čelić za osvojeno 3. mjesto na državnom takmičenju „Festival rada Bužim“ u takmičarskoj disciplini „Znanja i vještine“ te za osvojeno 2. mjesto na državnom takmičenju „Festival rada Bužim“ u takmičarskoj disciplini „Izložba radova“, Fahrija Muslić MSŠ Čelić za osvojeno 3. mjesto na državnom takmičenju „Festival rada Bužim“ u takmičarskoj disciplini „Znanja i vještine“, Sead Fazlić MSŠ Čelić za osvojeno 1. mjesto na državnom takmičenju „Asocijacija srednjoškolaca BiH“ i Grupa učenika MSŠ Čelić za ostvarene značajne rezultate na literalnim konkursima na državnom i međunarodnom nivou te za osvojena prva mjesta na Međunarodnom eko konkursu.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 

Post navigation