Uspješno realizovan još jedan projekat u općini Čelić

Prema Ugovoru o rekonstrukciji lokalnih puteva sa asfaltiranjem na području općine Čelić potpisanom u oktobru mjesecu 2017.godine u vrijednosti od 258.297,50 KM u okviru IFAD projekta, između Ureda za koordinaciju projekta – PCU pri Federalnom Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva, općine Čelić i Izvođača radova d.o.o. „Arapovac putevi“ Ratkovići, izvršena je primopredaja izvršenih radova i tako općina Čelić dobila novih 2.253,4 m asfaltnog puta.

Zapisnik o predaji izgrađenog objekta su potpisali prof.dr.Halil Omanović, direktor PCU, Rifet Džambegović, dipl.građevinski inžinjer za SERD-u, Sadmir Mešić, direktor d.o.o. Arapovac putevi i Sead Muminović, općinski načelnik.

Sredstva za realizaciju ovog projekta obezbjedili su Ured za koordinaciju projekta 175.000,00 KM i općina Čelić 83.297,50 KM.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Post navigation