Završen Projekat utopljavanja zgrade JU Dom zdravlja Čelić

Završeni su radovi na Projektu  „Izrada termoizolacije na vanjskom omotaču zgrade JU Dom zdravlja Čelić“ ugovoreni između Općine Čelić, JZU Dom zdravlja Čelić i d.o.o. „Papilon“ Koraj Čelić, tako da su poslovne prostorije Doma zdravlja utopljene i dobile potpuno novi ljepši izgled.

Ukupna vrijednost izvedenih radova iznosi 63.525,40 KM koje su općini Čelić odobrene od strane Federalnog ministarstva prostornog uređenja u svrhu sufinansiranja navedenih radova dok je iznos od 13.525,40 KM obezbjedio menandžment  JZU Dom zdravlja Čelić. Nadzor nad izvršenim radovima obavio je Ahmet Subašić, dipl.ing. arhitekture imenovan od strane općinskog načelnika Seada Muminovića.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

,

Post navigation